Není snadné zvládnout dnešní dobu, komplikované vztahy a nejistou budoucnost. Bez zvědomnělé psychologické výbavy je to rovnou nemožné. Zveme vás na jednoduše srozumitelný ale hluboce praktický víkendový seminář, kde můžete porozumět základním principům lidské psychologie a zlepšit svoje schopnosti:

  • jak předejít syndromu vyhoření
  • zvládání strachu a úzkosti
  • prohloubení sebevědomí
  • v práci s návaly hněvu
  • k přehlednější orientaci ve vztazích

Kurz je vhodný pro každého, kdo si chce pomoci sám, kdo nemá čas na terapii nebo se chce seznámit s možnostmi. Poskytne účinné nástroje k začlenění nabytých zkušeností do běžného dne.

Protože každý je unikátní a s jedinečnými potřebami, přidáme k základní teorii možnost najít skrze vlastní zkušenost vhodný způsob práce se sebou v různých situacích.

Všimli jsme si, že se nám plní terapeutovny mimo jiné klienty, kteří potřebují třeba jen výchozí orientaci v zákonitostech a nastavení jejich vnitřního světa. Proto jsme se rozhodli sestavit tento víkendový kurz, kterým vás provedeme ve dvojici Zdeněk Nový a Honza Nejedlý.

Zdeněk Nový - psychoterapeut

Zdeněk Nový (38)

Patnáct let jsem pracoval v korporacích na různých manažerských postech. Sám jsem prošel vyhořením. Během této doby jsem se nevyhnutelně vydal na cestu sebepoznání skrze integrativní body-psychoterapeutický přístup. Soustředím se na techniky, které jsou srozumitelné a aplikovatelné v běžném životě pro jednotlivce i páry. Jsem vášnivým meditujícím a přibližně 10-15% času v roce trávím v tichu meditačního ústraní rozvíjením bdělé pozornosti (mindfulness). 

Provozuji soukromou terapeutickou praxi vycházející z pětiletého akreditovaného výcviku v body-psychoterapii. Více…

Honza Nejedlý (55)

Sedmnáct let jsem na tichém místě v horách vedl horskou boudu, staral se o děti i hosty. Následně jsem zahájil formální vzdělání v body-psychoterapii skrze výcviky u významných osobností v oboru (Eli Weinfeld, Mona-Lisa a Ebba Boyesen, John Hawken, a dalších). V individuální i párové terapii se spoléhám na biodynamický princip, který je orientován na vnitřní životadárné a ozdravné síly. S pomocí různých bodyterapeutických metod, většinou velmi jednoduchých, doprovázím klienty do míst, kde jsou věci rozpoznány takové jaké jsou. To otevře cestu k znovunabytí schopnosti osvobodit svou  primární energii.  Moje srdce patří komunitám a práci se skupinami.

Body-psychoterapie

Psychoterapie zaměřená na tělo je směr, který v sobě integruje celou řadu metod (kinestetických, dotekových, bioenergetických a občas i verbálních), jejichž společným záměrem je nechat promlouvat tělo. Právě tělo si pamatuje každičkou událost našeho života a současně s tím, narozdíl od mysli, se nepřetržitě nachází v prostoru “tady a teď”. Je tedy tím důvěryhodným a rychlým kanálem k obsahům našeho podvědomí. Více o směru Body-psychoterapie.

Podrobnosti kurzu

Místo: Praha
Termín: So – Ne (Upřesníme) – aktuálně nevypsáno
Cena kurzu: 3.600 Kč
Sobota: 9:30 – 19:00
Neděle: 10:00 – 17:00
Přibližně v polovině dne bude 2h pauza na oběd

Naučte se pracovat se svými emocemi – těšíme se na Vás

Zúčastněte se našeho kurzu