Sebe-rozvojové kurzy pro vědomý život

V tuto chvíli vedu a nebo se spolupodílím na následujících sebe-rozvojových kurzech. Těším se, až se na některém z nich potkáme.

 • Kurz mindfulness meditace

  Mindfulness je cesta k redukci stresu. Život přináší náročné situace. Mindfulness je cesta, jak se s nimi prospěšně vyrovnat a také více vychutnat radost ze života.

 • Cvičení bioenergetiky

  Body-psychoterapeutické cvičení. Naučíte techniky pro hluboké propojení těla a mysli. Je určen pro každého, kdo hledá způsob, jak obnovit energii, zvládnout stres a zlepšit své celkové zdraví.

 • Kurz Psychedelické První Pomoci se společností Beyond-psychedelics

  Cílem kurzu je rozšířit kompetence poskytování základní podpory při akutní a následné fázi psychedelické zkušenosti. Kurz je vhodný jak pro pracovníky v pomáhajících službách, tak pro širokou veřejnost.

 • Psychedelické minimum

  Komplexní teoretický úvod do problematiky rozšířených stavů vědomí s důrazem na psychedelika a jejich praktické využití

 • Psycholékárnička do náročné doby

  Kurz vlastní pomoci v náročných chvílích. Jednoduše srozumitelný ale hluboce praktický víkendový seminář, kde můžete porozumět základním principům lidské psychologie a zlepšit svoje schopnosti

Veletržní 67, Praha 7 – Letná
Zastávka tramvaje: Kamenická
Parkování: OC Stromovka (1h zdarma)

Zdeněk Nový - Vědomé Žití - Body-psychoterapeut

Zdeněk Nový

Body-psychoterapeut

Pracuji jako body-psychoterapeut ve vlastní praxi. Absolvoval jsem 5 letý psychoterapeutický výcvik se zapojením tělesného prožívání. Více o mně.