Pravidla a ceny v terapii
Zdeněk Nový Body-psychoterapeut

Pravidla a ceny v terapii

Vítejte v sekci týkající se pravidel a ceny. Chápu, že rozhodnutí vstoupit na cestu psychoterapie může vyvolávat různé pocity. Je pro mě důležité, aby byl tento proces transparentní a abyste věděli, co můžete očekávat. Zde naleznete veškeré informace o našem vzájemném závazku, cenách a dalších důležitých aspektech.

Cena terapie se liší dle typu a délky sezení

V případě Vaší náročné finanční situace lze ceny upravit.

1.300/ 50min

Individuální sezení

2.500/ 1h:30min

Párové sezení

Storno podmínky v terapii

 • Zrušení sezení 48h předem

  Ze sezení se lze 48 hodin předem omluvit bez storno poplatku. Po tomto termínu si nárokuji proplacení celého sezení. Důvod je ten, že nejsem schopen Vámi objednaný čas rychleji zaplnit. Je v pořádku, když nepřijdete. Tyto pravidla však určují, čí je to zodpovědnost.

 • Pokud nepřijdete bez ohlášení, mohu Vám zavolat

  Pokud se nedostavíte v domluvený čas bez oznámení, budu po celou dobu čekat v pracovně. Po 15 minutách Vám mohu zavolat nebo napsat SMS.

 • Pokud bych se na sezení nedostavil já

  V případě, že bych se na sezení nedostavil já, máte následující sezení zdarma.

Bezpečí v terapii

 • Diskrétnost

  Respektuji a chráním soukromí všech svých klientů. Veškeré informace a obsah sdílený během terapeutických sezení jsou považovány za důvěrné a nebudou sdíleny s třetími stranami bez vašeho výslovného souhlasu, s výjimkou situací, kdy by mohlo dojít k ohrožení vašeho života nebo života jiných. Vaše důvěra je pro mě cenná a zavazuji se k jejímu dodržování.

 • Hranice

  Respektuji Vaše „Ne“. V případě, že nebudete chtít o některých tématech hovořit, respektuji to. Stejně tak, pokud bychom spolupracovali v kontextu body-psychoterapie, je zcela na Vás, říct, zda budete chtít s některou z technik pracovat.

 • Přítomnost dalších osob

  Rozumím, že někdy může být lákavé přivést s sebou na sezení blízkou osobu nebo přítele. Chtěl bych vás však ujistit, že každý případ hodnotím individuálně s ohledem na to, co je nejlepší pro váš terapeutický proces. Vyhrazuji si tedy právo rozhodnout, zda je přítomnost další osoby vhodná a přínosná pro vaši práci. Vždy to budeme společně konzultovat a hledat cestu, která nejlépe podpoří váš osobní růst a pohodu.

Terapeutický etický kodex

Má praxe je založena na dodržování nejvyšších profesionálních a etických standardů Evropské body-psychoterapeutické asociace. Pokud máte zájem dozvědět se více o etickém kodexu, který řídí mou práci, můžete si jej prohlédnout zde.

Pokud máte nějaké otázky nebo obavy, neváhejte mě kontaktovat. Je pro mě důležité, abyste se cítili v průběhu terapie pohodlně a informovaně.

Veletržní 67, Praha 7 – Letná
Zastávka tramvaje: Kamenická
Parkování: OC Stromovka (1h zdarma)

Zdeněk Nový - Vědomé Žití - Body-psychoterapeut

Zdeněk Nový

Body-psychoterapeut

Pracuji jako body-psychoterapeut ve vlastní praxi. Absolvoval jsem 5 letý psychoterapeutický výcvik se zapojením tělesného prožívání. Více o mně.