Zdeněk Nový – terapie v Praze

Syndrom vyhoření je voláním duše


Psychoterapie-deprese

Trápí Vás dlouhodobé vyčerpání? Máte stálý pocit nedostatečnosti? Cítíte se už opotřebovaní? Máte úzkosti a chaos v životě? Prožíváte často zklamání ze života?

Nízká sebehodnota a syndrom vyhoření spolu blízce souvisejí. Člověk s malým sebevědomím si bez hranic nakládá víc než je v jeho silách. Nakonec pod tíhou nákladu začne padat na kolena a okolnosti ho melou tak, že nerozlišuje co je potřeba a co ne a téměř v bezvědomí plní, co zrovna přijde.

Pokud máte nízké sebevědomi, znamená to, že si nejste vědom(a) sebe sama a svého já. V takovém případě je náročné zjistit, co v životě chcete, co potřebujete a jaké jsou reálně Vaše síly. V situacích snadno říkáte ANO, když potřebujete řící NE.

8.10. a 9.10. pořádáme kurz, ve kterém se dozvíte jak se syndrome vyhoření pracovat. Informace zde

Člověk pak v situacích neumí projevit svojí vůli, nechá se vést i do míst, kam už ani zdaleka jít nechce, protože nezná své hranice. Stejně tak si není vědom svých limitů v pracovním nasazení a snadno padá do stavů přetížení a následného vyhoření.Takové potlačení sebe sama končí syndromem vyhoření.

V terapii můžeme společně nalézt to, co v životě potřebujete a zvědomit kruh, ve kterém se pohybujete a vyvázat se z něj. Co o syndromu vyhoření píše Wikipedie

Zdenek Novy – terapeut

Se syndromem vyhoření mám terapeutickou i vlastní přímou zkušenost. Ten stav, když člověk nemá do ničeho chuť. Nakonec ani neví, kam dřív skočit, protože se ztratí v prioritách. Nekonečná prokrastinace a pocit viny s ní spojený. Lékem pro mne je pídit se po tom, co doopravdy chci a co mi v tom případně brání. Pokud už to jednou zjistím, umět říct ve správný moment příležitosti ANO a nebo naopak NE. Nabízím průvod po stezkách vlastního vnitřního světa s přijetím a laskavostí. Více o mně.

ZANECHTE ZPRÁVU A VYKROČTE VSTŘÍC ZMĚNĚ

Naplánujte si návštěvu